| نصب اپلیکیشن

صفحه رسمی مای درس

اطلاع از آخرین تغییرات، جوایز و مسابقات مای درس
دنبال کردن
?
تستی
سوال

برای راه اندازی یک کارخانه تولید لوازم خانگی مبلغ \(800/000/000\)  تومان هزینه شده است . اگر برای ساخت هر واحد کالا \(1/200/000\) تومان هزینه شود، و \(5000\) واحد از این کالا به قیمت هر واحد \(1/500/000\) تومان به فروش برسد . سود کارخانه چند تومان است؟

\(1/000/000/000\)

\(700/000/000\)

\(500/000/000\)

\(300/000/000\)