| نصب اپلیکیشن

صفحه رسمی مای درس

اطلاع از آخرین تغییرات، جوایز و مسابقات مای درس
دنبال کردن
?
تستی
سوال

برای پختن نوعی کیک به نسبت \(7\) و \(2\) آرد و شکر را مخلوط می کنند. اگر قیمت هر کیلو آرد \(1500\) تومان باشد برای خرید آرد مورد نیاز \(36\) کیلوگرم شیرینی چند تومان باید پرداخت کرد؟

\(10500\)

 

\(13500\)

\(42000\)

\(54000\)