| نصب اپلیکیشن

صفحه رسمی مای درس

اطلاع از آخرین تغییرات، جوایز و مسابقات مای درس
دنبال کردن
?
تشریحی
سوال

آقای مرادی در طول یک روز\(47/708\) لیتر آب پرتقال و \(102/25\) لیتر آب هویج برای مشتریانش می گیرد. اگر قیمت یک لیترآب هویج با یک لیتر آب پرتقال برابر و از قرار لیتری \(2500 \) تومان باشد، درآمد یک روز او را حساب کنید.